قوانین و مقررات

 

1- قوانین کلی

کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی آلباما منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

 

2- تعریف فروشنده و خریدار

از نظر حقوقی، در معاملات اینترنتی، فروشگاه اینترنتی آلباما به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی به عنوان خریدار (سفارش دهنده) تلقی می شوند.

فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، باید مشخصات و زمان ارسال کالا و آخرین موجودی کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار برساند.

با توجه به ناموجود بودن لحظه ای بعضی از کالاها در صورت خرید از سوی کاربر، فروشنده می تواند خریدار را در جریان گذاشته، سفارش را لغو و وجه پرداختی خریدار را در اسرع وقت عودت دهد.

در صورتی که کالایی پس ثبت سفارش شامل کاهش یا افزایش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود.

ارزش کالای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت فروشگاه آلباما محاسبه شده و شامل کلیه مالیات های فروش خواهد بود. تنها مبلغی که، به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال می باشد.

 

3- سرویس های ارتباطی فروشگاه

اطلاع رسانی رویدادها و خدمات ویژه  فروشگاه اینترنتی آلباما برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک شود.

توجه داشته باشید که 02100040004008 و info[at]albama[dot]ir  تنها شماره‌ و ایمیلی است که فروشگاه اینترنتی آلباما از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک با هر شماره دیگری تخلف محسوب شده و لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  Info[at]albama[dot]irاطلاع رسانی نمایید.

 

4- مالکیت

خدمات و محتویات این سایت مربوط به فروشگاه اینترنتی آلباما می باشد و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه است.

در صورت استفاده از خدمات آلباما، کاربران خود مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

افراد زیر ۱۸ سال نیز بایستی با اطلاع والدین و یا قیم قانونی فرد، نسبت به خرید و پرداخت اقدام کنند.

 

5- شرایط استثناء فروشگاه

عمل به مفاد این توافق نامه در شرایط خارج از اراده از قبیل قطعی سیستم، اینترنت و… و شامل بلایای طبیعی از جمله سیل، زلزله، صاعقه ، آتش سوزی و غیره مستثنی خواهد بود.

* در صورت عودت کالا تنها هزینه تحمیلی به مصرف کننده هزینه ارسال باز پس گیری کالا خواهد بود

* در صورت وارد کردن شماره موبایل اشتباه به هر دلیلی، خرید و کد تخفیف تعلق گرفته ملغی در نظر گرفته خواهد شد